| yournameplease a întrebat:

baieti am sa va adresez o intrebare si vreau sa fiti foarte sinceri( sa-mi spuneti si varsta): de ce ati intra intr-o relatie cu o fata? O iubiti cu adevarat? Cum va manifestati? Cam cat de mult rezistati unei presiuni dintr-o relatie? Cum este fata visurilor voastre? Cum va doriti sa fie actuala/ viitoarea iubita? Sunt mai multe intrebari dar daca aveti rabdare sa-mi raspundeti, as aprecia foarte mult.

Răspuns Câştigător
| Sergiu_Andrei_Din_1987 a răspuns:

laughing)) 25 ani, nu caut nimic special la o fata, las sa vina totul de la sine, dar daca sunt intr-o relatie cu ea, normal ca o iubesc, doar nu intru la misto laughing). Presiunile le suport in limita bunului simti, adica eu sa te iubesc si tu sa iti bati joc :O e diferit de la persoana la persoana...