| VacutzaRoscata a întrebat:

Baieti, va plac fetele machiate putin sau deloc, sau cele machiate excesiv?
funda love struck

Răspuns Câştigător
| Dumnezeul a răspuns:

Deloc, sau putin, sa para cat mai naturale...in exces arata ca niste papusi din carpe.happy sper ca ti'am fost de ajutor

14 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Sunt fata si pot sa spun ca si pe mine ma deranjeaza fetele machiate excesiv. Putin machiaj nu strica niciodata daca stii sa il aplici si stii cu ce iti sta tie mai bine. Eu una nu ma machiez in fiecare zi, pentru ca sunt inca mica si nu am probleme ale tenului cum sunt ridurile. Doar din cand in cand cearcane si atunci ma machiez. In rest doar cand ies undeva.

| BeBebuu a răspuns:

Nu cred ca conteaza ca e machiata sau nu.Trebui sa fie dragut la fata si nemachiata:*

| Flory_2430 a răspuns:

Sunt fata...dar totusi nu poti iesii pe strada fara putin rimel, creion de ochi(nu f mult), un luciu de buze.De exemplu te intalnesti cu iubituuuuullove struck nu te poti duce oricumhappy

| Nymphetamine a răspuns:

Alea machiate...deloc.

| DroGuleTz a răspuns:

Putin macheaj te face mai draguta dar si fara esti incearca sa te fardezi simplu si putin pun pariu sa vei fi foarte draguta in felul tau nu copia de la altcineva :*pup dolce

| lauthebest_8914 a răspuns:

Pai machiate putin nici chiar sa se dea cu o tona de fond de ten laughing

| quest_6999 a răspuns:

Naturale sunt cele mai frumoase (bine nu strica si putin machiaj, dar nu ca la piti )

| XVCDG a răspuns:

Mie imi plac fetele machiate superficial(putin rimel si ruj)dar daca ai o cicatrice sau un cos nu al strica sa-l cu putin fond de ten.

| ionut1369 a răspuns:

Machiate extrem de putin sau chiar deloc

| LolLzz a răspuns:

Mie imi place o fata machiata putin sau chiar deloc ca deja arata naspa machiata excesiv doar putin big grin

| Încrucişătorul a răspuns:

Nu-mi plac fetele machiate. Zau asa, cat de urata sa fie si fata/femeia fara machiaj? Sigur, e o chestie cu igiena si... parul... lasand la o parte partea aceea; nu-mi plac fetele care se machiaza.

Tin si iubesc fara machiaj. Aceea ar fi fata perfecta pentru mine.

| silviu08 a răspuns:

Toata lumea stie ca machiajul face minuni dar in momentul in care o fata se da cu machiaj ea trebuie sa arate bine si fara. Sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata dar totusi...la un baiat ii plac fatele naturale si putin machiaj nu strica putin rimel si un luciu de buze.sau si un corector pentru fata daca ai cosuri sau altele.asta inseamna natural cel putin asa consider.doar cu ocaazii folosesc machiaj cat de cat in rest putin rimel dar nu tot timpulbig grin am genele destul de lungi