| SuFlEtDeCoPiL16 a întrebat:

Bună băieţii, mă numesc Karina şi am 16 ani. Am o întrebare pentru voi, tot văd pe facebook, prin oraş relaţii între fete de 14-15 ani care au iubiţi de la 18 în sus... laughing.
Va-ţi îndrăgostit de o fată de vârsta asta? Aţi vrut o relaţie serioasă cu ea? Fiţi sinceri laughing
FUNDĂ :*

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am 23 si nu ma indragostesc dar altii cu 28 crezi ca se indragostesc de alea de 12 ani? Sant niste imputiti.

| SuFlEtDeCoPiL16 explică (pentru mgtow):

Nu de 12 laughing, puţin mai mari. Am uitat să menţionez povestea mea!
Eu de la 13 ani până la 15 ani am avut o relaţie cu un băiat mai mare cu 5 ani.
Nu mi-a cerut ceva... adică să fi fost pe interes, chiar a ţinut la mine. Mi-a dovedit, am vorbit cu mama mea i-a spus că nu vroia să-şi bată joc de mine. Însă ne-am despărţit pentru că a trebuit să se mute departe... sad.

| mihai69 a răspuns:

Da. Și chiar a fost cea mai mișto relație de iubire pe care am avut-o. E drept, fata era una deosebită, mult mai matură decât vârsta biologică pe care o avea. Și oricum, nu o iubeam cu gândul la „nurii" ei, ci pentru ea ca om.
Eh... ce vremuri...winking

| Emilian65 a răspuns:

Baietii de 18 ani sau mai mari, care au relatii cu fete de 14-15 ani vor cu siguranta sa profite sexual de aceste fete.

| rebiik a răspuns (pentru Emilian65):

Nu toti!

| rebiik a răspuns (pentru Emilian65):

Nu toti le iubesc! Dar sunt baieti care chiar le iubesc, nu isi bat joc de ele!

| grab a răspuns:

Da, se poate sa ai o relatie serioasa la varstele pe care le zici tu, dar ca de obicei fetele la pubertate sunt FOARTE, am zis FOARTE sucite si e greu sa stii ce vor sau daca vor acelasi lucru si o ora mai tarziu. asta ne enerveaza maxim la cele de pana in 18 ani.

| DarthRevan a răspuns:

Niciodata, eu doar am privit doua fete, si mi-au placut de ele 10 minute dupa care mi-a disparut sentimetul ala.Pentru mine conteaza mai mult calitatile si valorile unei fete + temperamentul ei.E mult mai important decat fizicul prefer sa stau cu o fata cu bun simt si modesta, decat sa stau o piti care cere bani si masini.

| DarthRevan a răspuns (pentru DarthRevan):

Si mi-a placut de ele * scuati greselile mele

| DarthRevan a răspuns (pentru DarthRevan):

Scuzati, nu stiu ce am azi dar sunt obosit, ieri m-am culcat la 3 noapte si de aia scriu gresit. Scuze TPU

| ColyR a răspuns:

Ei am avut. Eu 19 ea 15. A fost chiar foarte serioasa, fata pentru 15 ani a vea niste pincipii bine stabilite