| Roberta8092004 a întrebat:

Cand imi trag burta imi simt inima in stomac. Este normal?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Asta ti se pare tie... Daca avea stomacul tau vreo gaura care sa-i permita inimii sa intre in ea, te asigur ca nu mai erai aici sa scrii pe TPU. E doar o impresie de-a ta.

8 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Triggered

| Caine1122 a răspuns:

Nu are sens ce spui e ca si cum te-ai lovi la mana dreapta si te-ar durea urechea

| Roberta8092004 explică (pentru Caine1122):

Nu dar inca nu mi-a venit menstruatia si este din cauza asta.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

E perfect normal. Nu ai de ce sa te sperii. Asa patesc toti oaenii cu cancer. ii ok

| dopeMarian a răspuns:

Ba eu personal mi-am tras burta si inima tot in piept era happy

| bufnita69 a răspuns:

Pai mut-o innapoi