| Sasha_2764 a întrebat:

Cand m-am trezit dimineata sa ma duc la baie am vazut o pata maronie pe chilot acolo unde sta vaginul am crezut ca este urma de fecale dar nu miroase... asa ca m-am spalat si mi-am luat alti chiloti si pe aia i-am murdarit putin tot cu subst. maronie apoi iar m-am spalat si mi-am pus alti chiloti si un protaje slip si imi curge, credeti ca este menstruatia? sper ca nu deoarece la ora 7:30 trebuie sa ma duc la inot crying ( mentionez ca ar fi prima mentruatie ) Rasplatiti cu funda!

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Din pacate da este menstruatie sad
si fiind prima ta menstruatie poti vorbi cu mama ta despre acest subiect
si ca sa poti sa te duci si la inot poti folosi o. b., dar in caz de nu vrei sa te mai duci poti folosi absorbante simple
sper ca ti-am fost de ajutor
XoXo

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E prima menstruatie. Din pacate, va trebui sa amani inotul.

| shtephie a răspuns:

Da asa iti vn la inceput menstruatia -niste pete, apoi pate peste cateva luni sa vina in sensul adev al cuv, acum doar te-a avertizatwinking
Deci oricand de acum inainte iti poate veni! Nu te speria ca e ceva normal sa ai! ASa avem toate fetelehappy

| ysa a răspuns:

Nu t ingrijora. bucura te ca ti a venitwinking

| Danielicious a răspuns:

Da este un inceput de menstruatie! Nu ai ce face foloseste tampoane sau OB

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Da e menstruatie cu siguranta asa a fost si la mine prima data maroniu dar cad vace contact vaginul cu apa ca sa zic asa menstruatia se opreste pana ce iesi din apa cel puti n asa mi se intampla mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi menstruatia, dar te poate avertiza doar happy