| FlorinaRuby a întrebat:

cand ma masturbez imi frec clitorisul, dar parca nu pot sa mai continui, desi imi place ce simt, ce sa fac sa nu ma mai opresc asa repede.

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu mai continua, ca ia foc.

| ciara111 a răspuns:

Pai nu te opri daca iti place, bine cand deja e prea mult mai oprestete, poti sa devi dependenta ca si de droguri, nu stiu ce sa zic, nu ma pricep la asta, nu m-am masturbat niciodata, si nici nu vreau, nu sunt interesata de asa ceva, dar incearca sa nu o mai faci asa de des, ocupati timpul cu ceva, ca sa nu te mai gandesti la asta

| CiocolataTha a răspuns:

Incearca cu mixeru. poate dureaza mai multlaughinglaughing. fundita?big grin

| Crivi a răspuns:

Nimeni nu iti zice ca pentru "frecatu" clitorisului lubrifierea e esentiala, la fel ca si actul sexual.incearca sa o iei din ce in ce mai repede.fi inventiva.si poate e altfel...

| tevizion a răspuns:

Buna Masturbarea este ceva normal, deci nu ti fa probleme, ignora mesajele de mai sus ca te descurajeaza, nu incerca sa-ti introduci obiecte ascutite sau dure in vagin, foloseste doar mana, stai linistita poti continua, dar ai grija de igiena mainilor tale ca este extrem de inportanta.

| milbeicuplacere a răspuns:

Nu e normal.e cancersad