| anonim_4396 a întrebat:

Bună...
Care e motivul pentru care un bărbat poate uri o femeie fără ca ea sa-i facă lui rău în mod direct?
Adică eu!
Povestea pe scurt; fostul ma urăște de moarte, cauta ma sa ma umilească cu orice preț.
L-am întrebat dacă ma iubește și nu mi-a răspuns. S-a blocat!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Personal imi urasc fosta pentru ca m-a inselat si de fiecare data cand ma cauta ii scoteam ochii laughing - am spus-o la unul din fostii parteneri care era cu ea, cica a batuto. Pe o parte ma bucur daca a patit asa la cat rau mi-a facut, daca era corecta cu mine si imi zicea. terminam aici ne despartim si nu ma insela nu aveam treaba cu ea. Nici curaj nu are sa dea de mine. Fostu tau poate e drogat sau baut de face asa, eu macar am motivele mele

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fata, este un FOST iubit, deci nu mai are ce cauta in viata ta, deloc!
Evita-l, treci pe partea cealalta a strazii, nu mai vorbi cu el... si chiar nu ar trebuiis a-ti ami pese ce spune sau nu spune despre tine.
Este un FOST IUBIT despre care nimeni nu mai vorbeste!

| Drimmero a răspuns:

Daca un om ajunge sa urasca fara un motiv pe cineva atunci e clar ca are ceva defect la scufita. Incearca sa stai departe de el sa nu patesti ceva, rupe-o de tot cu individul.

| anonimuIl a răspuns:

Un bărbat la nervi spune multe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fostul tau e un psihopat.Motivul poate fi o trauma emoțională.

| Ana407 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se deschide...
Tine în el și deodată explodează...

| ENKIxxxxxx a răspuns:

Ana,mintea umana este complicata, motivatiile sunt multiple spre infinit. Poate fi dragoste neampartasita, egoism(altcineva sa nu te poata avea). Ar trebui sa il cunosti mai bine, sa intelegi de ce face asta. Intreaba direct, vezi reactia. Care sunt sentimentele tale pentru el?

| Ana407 a răspuns (pentru ENKIxxxxxx):

În mine zace un vulcan de sentimente pentru el.
Problema este ca ma deranjează comportament lui ciudat.
Încearcă sub orice măsura sa ma umilească, ma critica mereu.
Mereu vede defecte la mine.
Nu ne am mai văzut de jumătate de an.
Poate fi dor?
Am uitat sa menționez că sunt plecata din țară! Țin legătură cu el prin mesaje.

| ENKIxxxxxx a răspuns (pentru Ana407):

Spune-i ce simti despre el,fi sincera cu el si cu tine,mai ales cu tine,distanta nu este suportata de oricine, apar ganduri negre, imaginatia o ia razna. Dar daca totusi nimic nu se schimba, din pacate va trebuie sa te alegi pe tine, adica sa iesi cumva din asta.

| suntfoartesimp a răspuns:

Nu a fost iubit de ma sa.