| mircea505 a întrebat:

Care poate sa-mi zica va rog daca ejaculez in prietena mea anal poate ramane insarcinata? Dau funda

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Bineinteles, iar copil va fi scos prin acelasi orificiu

| Horusss a răspuns:

Ai m-ai pus odata întrebarea asta, raspunsul este CATEGORIG NU!

| policewoman16 a răspuns:

Nu exista teoretic nicio sansa ca ea sa ramana insarcinata in urma contactului sexual anal. Ai grija insa ca sperma sa nu ajunga pe vagin, atunci sunt sanse. Foloseste totusi un prezervativ pentru protectie 100%, plus ca aluneca mai bine si face treaba mai usoara