| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am nevoie de ajutorul vostru.:* Am fost cu un baiat in vara trecuta si m-am indragostit f tare de el si nici acum nu l-am uitat numai ca intre noi exista o distanta destul de mare [130km ] (l-am cunoscut la bunici) am fost cu el injur de o luna si dupa ce am venit a pus punct relatiei...crying si nu vorbim deloc. El tot o intreaba pe o prietena de-a mea de acolo ca ce fac..ca ii este dor de mine ca ar vrea sa mai fie cu mine. ce sa inteleg din asta? De ce imi face asta? Il afecteaza asa mult distanta.sad? oare chiar ma mai iubeste? astept raspunsurile voastre, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| cristynaGoldenRose a răspuns:

Daca dragostea voastra un pic sa evaporat (adica nu e cum a fost vara ) pai dupa parerea mea distanta chiar il doare : epntru ca el nu stie ce faci, poate il inseli, si i s-a parut ca-l vei uita. El intreaba de prietena ta pentru ca chiar ii placi si chiar tine la tine, pai nu stiu daca chiar te iubeste, dar ceva a ramas! Intreaba si tu de prietenii lui ce mai face el, de unde stii poate ca e cu alta, dar tu pentru dinsu esti mai speciala.

5 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

Du-te în vacanţă la bunicii tăi, pentru a sta puţin mai mult cu el. Vorbeşte cu respectivul, zic.Clarifică problema. Oricum, nu pune chiar atât de mult suflet pentru un tip, că s-ar putea să fii foarte dezamăgită într-un final.Baftăăă!

| BeAmazing a răspuns:

Hey! daca puteti sa-mi lasati idu vostru de mess! sau al meu e rebecasimida sper sa ne auzim mai mult timp

| Love0and0Smile a răspuns:

Asa patesc si eu. ma intalnesc cu el doar la sfarsitul saptamanii si duminica seara se comporta normal, luni normal, mari normal iar de miercuri incepe, joi e super naspa si vineri ne vedem iar. adica afecteaza chestia asta dar daca ne-am vedea zi de zi, nu ar mai fi acel farmec, acea atractie. incearca sa ii vb si sa stii ca mai rarut, e mai dragut. parerea mea este ca el se simte departe de tine, tine la tine dar il incearca unele ganduri cum ar fi ca tu acolo, la 130 km distanta, ai putea sa mai ai pe unul. si daca o intreaba pe prietena ta ce faci inseamna ca tine la tine si vrea sa fie informat, ca poate afla ca ai pe altu. eu cred ca te iubeste dar se simte neputincios cand stie ca atata distanta va desparte. daca fi din nou cu el si ai vb mai des cu dansul, poate nu ar mai fi asahappy dar sa stii ca poat sa va desparta miliarde de km dar daca exista dragoste, va va uni mereu si in fiecare secunda va veti fi alaturi unul de celalalt cu gandul, inima si sufletulbig grin

| dark4you a răspuns:

Hey, daca te iubeste... o sa se intoarca mai repede sau mai tarziu la tinewinking. Nu are cum sa-ti reziste... a fost totusi ceva-ntre voi, nu?big grinasteapta si vei primi:*happy

| Bianca266 a răspuns:

Eu zic sa mai vorbesti cu el la telefon sau pe mess si sa te duci si vara asta la bunicii tai si sa va impacati. cred ca baiatul chiar te iubeste sincer. sper sa te ajute raspunsul meu!