| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Buna ce cred fetele despre baietii mai cuminti nu chiar asa de cuminti adica pupa fetele pe obraz le ia in brate, ....etc dar nu bea alcohol de nici un fel adica la varsta mea 17 care nu bea bere.big grin

Răspuns Câştigător
| Alllllexandra a răspuns:

Eu cred ca acesti baieti sunt foarte diferiti si originali dar de asemenea nu se intanesc la toate drumurile. daca esti tu cel pe care l'ai descris sa stii ca ai multe de castigatbatting eyelashes atat in fata fetelor cat si in viata sociala.mult succes in continuare si nu te schimba pentru nimeniwinking:*

4 răspunsuri:
| Ammy93 a răspuns:

Pai asta inseamna ca e un baiat calumea. Prietenul meu are 24 si bea bere fffffoooooooarteeeee rar. Chear niciodata

| Loveyourself a răspuns:

Ii cred ft simpatici, atragatori prin felul lor de a filove struck asta cred eu cel putinlove struck ador baietii de genul astalove struck

| TweetyRebeLa a răspuns:

Pai un baiat care stie sa aiba grija de el. Normal ca unei fete careia nu-i place alcoolul nu-i plac nici baietii care il consuma happy. O sa ai multe de castigat! Dovedesti ca esti un baiat cu bun simt. Nu prea gasesti baieti in ziua de azi care sa nu se umple de bautura sau sa sara pe o fata :d.

| ThisISitIamFroMCALIFORNIA explică:

Va multumesc pentru raspunsuri!big grin