| alinusaa a întrebat:

Buna ce credeti? poti intalni sufletul pereche mult prea tarziu?

9 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Odata ce l-ai intilnit nu mai exista mai tirziu sau mai devreme. Timpul va disparea complet.

| mona a răspuns:

Iti poti intalni asa zisu sufletul pereche in orice perioada a vietii, niciodata nu i tarziu si niciodata sa nu spui,, niciodata,,

| DeeaMarry a răspuns:

Sufletul pereche il intalnesti exact atunci cand trebuie, nici mai devreme, nici mai tarziu.

| Bianca1864 a răspuns:

Da,cred ca se poate. dupa o dragoste din aia, neimpartasita, el sau ea poate aparea, dar din cauza suferintei nu vei observa chimia

| rousz a răspuns:

De ce nu? am ajuns la concluzia ca totu-i posibil... si ca nu orice se intampla fara un scop in viata

| Crash0 a răspuns:

Da

| tAgJaCk a răspuns:

Din pacate pentru tine nu cred ca o sa il intalnesti never.

| Cicolatamaruie a răspuns:

...niciodata nu-i prea tarziu! Principalul este sa-l intalnesti.Nu oricine are acest noroc!