| anonim_4396 a întrebat:

ce imi puteti spune despre compatibilitatea scorpion- taur? nu vreau link-uri de pe net, am citit destulelaughing; din propria experienta sau din ce ati auzitbig grin :*

3 răspunsuri:
| MihaDiva a răspuns:

Parintii mei sunt scorpion(mama) si taur (tata) deci cred ca e o compatibilitate buna avand in vedere ca au o casnicie fericita de 20 ani si 5 copii, nu am avut certuri in famimie... sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Lowraaa a răspuns:

Sunt compatibili. am citit de curand revista bravo girl si acolo scria tot despre taur si scorpion. totusi intr-o relatie ca asta pot aparea multe neintelegeri happy

| ana_4521 a răspuns:

Pai despre aceasta compatibilitate nu pot spune nimic rau din ce am auzit eu e bine