| IloveyouTEO a întrebat:

Vreau sa va intreb ce parere aveti despre compatibilitatea Capricorn Scorpion!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu există așa ceva. Fiecare suntem diferiți, indiferent de zodie și tot ceea ce contează e compatibilitatea dintre caractere, nu dintre zodii.

| suffarstar a răspuns:

Eu stiu doar de Scorpions si CA CAnta fain.
youtu.be/5JzlbGoX6Ns

| Dugalle a răspuns (pentru suffarstar):

Astia da, sunt foarte compatibili.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Astrologia este o iluzie mintala. pare a fi adevarata dar nu este. o dovada in sensul asta e ca s-a facut un studiu in care s-a citit intr-o sala cu sa zicem 120 de oameni (cu zodii diferite) un horoscop la intamplare a unei zodii. iar la sfarsit s-a cerut sa ridice mana cei care au crezut ca s-a citit pentru zodia lor. cam 80 au ridicat mana in loc de 12 oameni cum era normal.

| Dugalle a răspuns:

Inexistenta. Noi aici vorbim despre filosofie si stiinta nu despre fantezii si s.f.-uri.