| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand ii zici unui baiat ca nu vrei sa o faci cu el iar el iti zice ca nu vrea sa te aiba acum pe moment(16 ani eu si 17 el) ci sa te pastreze de din alea bune( pe la 20 de ani)? Complicata situatiaa. daca puteti raspunde.

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Pai in principiu daca chiar asa ia raspuns inseamna ca nu se simte pregatit sau sa lase timpul sa treaca ca e prea devreme se gandeste la ea in cazul asta daca nu e nici unul din motive..chiar nu inteleg ca de obicei cand baietii aud de sex imediat doresc aici e un caz mai...o fi ipotent nu vrea sa faca de dragul de a nu o durea is multe variante numai el stie, nu ma pot pune in locul lui, sper ca ai inteles ce cred eu...esti multumita?

8 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Hmm...abstract,am citit de 3 ori si tot nu stiu ce sa iti raspundthinking Misterios!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Brâncuşi):

De ce nu stii? Daca ai fi baiat si i-ai zice unei fete asa..de ce ai face-o?

| Brâncuşi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai baiat sunt...happy Nu sunt fata toti ma confundati dupa name, nu-i nimic mai danutz te cheama ca pe mine doar ca sunt mascul "danutz", O zi buna danutzaaa15happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Brâncuşi):

straight facestraight face Macar raspunzi la intrebare sau nu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Brâncuşi):

Da!

| best78 a răspuns:

Pai inseamna ca are ganduri mari cu tine si anume vrea sa te pastreze pana pe la 20 de ani.Un gest frumos din partea lui cu toate ca, cu siguranta se gandeste si la a face sex dar probabil nu este pregatit.Dar totusi in ce sens a fost pusa aceasta intrebare? Tu i-ai spus inainte ca el sa propuna ca nu vrei? Sau mai bine zis cum ati ajuns la aceasta discutie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru best78):

E lunga povesteaaa.Aici nu vreau sa vorbesc despre asta.Da-mi id tau caci sunt membru junior si nu pot sa-ti trimit mesaj. Daca vrei sa stii si poate ma ajuti.

| best78 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bestanunt-yahoo messenger