| anonim_4396 a întrebat:

Cum il faci pe baiat sa aiba orgasm? Nu am gasit nimic referitor la asta si as vrea sa stiu. Raspunde-ti doar daca aveti experienta. Multumesc.

6 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Da, bună întrebare. De regulă orgasmul vine oată cu ejacularea, dar asta nu înseamnă de fiecare dată satisfacţie. Se crede că bărbaţii nu au nevoie de o abordare specială pentru a obţine orgasmul, dar mulţi bărbaţi ejeculază şi plăcerea obţinută e mică, foarte mică şi uneori ejacularea e o chestie pur mecanică.

E nevoie de cunoaştere, iubire, încredere şi mai ales e nevoie de atenţie. Depinde de conjunctură. Dacă vrei cu adevărat găseşti resurse.

| Deedeek a răspuns:

Ii reciti din clasici. O manea de Jakob Ludwig Felix Mendelssohn Bartholdy o sa-l faca sa dea cu tunul mai ceva ca la Stalingrad!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paula orice barbat are orgasm, cand ejaculeaza. Normal ca nu gasesti mai nimic despre asta ca e asa de comun incat e evident. Nu cred ca sunt barbati care nu au orgasm, eventual decat lipsa de erectie daca nu sunt atrasi de partenera.
Raspunsul e simplu. sarutari, mangaieri si raporturi sexuale, normale, orale anale, sau cum zicea careva pe aici nazale happy sau chiar si manuale happy Ce excita un barbat. De la o privire a femeii plina de doorinta, pana la un decolteu mai generos sau o fusta care lasa sa se ghiceasca locuri intime.
Sper ca te-am lamurit. Daca mai ai intrebari sunt o groaza de barbati care te pot lamuri
Spor.

| Ichnat a răspuns:

Tine de dexteritatea si experintele anterioare ale fetei happy

Răspuns utilizator avertizat
| queenofsaigon a răspuns:

Faceți sex si aștepți...

:/