| rebeca22 a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat care are o iubita si acesta nu o suna ci doar ii trimite un mesaj o data la 3 zile?

Răspuns Câştigător
| sensualus a răspuns:

Intensitatea comunicarii nu e intotdeauna si calitate sau realitate. pot fi relatii intense care traiesc cu putine cuvinte si pe bune

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu ii prea pasa de ea

| zSchizophrenic a răspuns:

E simplu! Genul asta de baieti ii poti numi:dezinteresati.Un baiat care tine la o fata cu adevarat, nu se lasa cautat, ci invers:face tot posibilul sa vorbeasca cu persoana respectiva.

| ZyReXe a răspuns:

Un baiat ii arata unei fata cat o iubeste sunand-o din 2 in 2 minutes si spammandui telefonul cu mesaj gen
Te iubesc nu pot trai fara tine?
Daca asa am ajuns, I am speachless

| h3r a răspuns:

Păi nu te consideră iubită și nici nu are vreo relație cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
| SSWK a răspuns:

Face economie happy

| chrisstina a răspuns:

Nu este interesat sau mai are inca o relatie

| MakePeaceNotWar a răspuns:

Nu prea isi da interesul pentru relatie... poate s-a plictisit de fata.

| Virus112 a răspuns:

E inteligent!