| maryse_9270 a întrebat:

ce parere aveti despre Brad Pitt?
Mie una mi se pare intra`devar cel mai frumos barbat din lume (chiar i-si meria titlul)
Funda!

4 răspunsuri:
| Ionut a răspuns:

Daca nu era vedeta, nu mai era asa frumos.
O sa-ti treaca frebra asta.
Ce conteaza este frumusetea interioara, nici de gand cea exterioara.happy

| Anonim3007 a răspuns:

HAI da-l draq eu suntt ce-l mai frumos baiat din lumewinking laughing nu-si merita nici un premiu...

| Fantasy a răspuns:

Ii un barbat frumos

| Reluam21 a răspuns:

O fi el unul dintre cei mai draguti barbati,dar mie una nu prea mi se pare ca merita atat de mult de la o fata, deoarece vedetele ca el se gandesc doar la bani, iar de obicei dragostea sau comportamentul lui este de lasat. Funda?