| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac sex de la prima întâlnire sau cu amici?

Răspuns Câştigător
| Sav_Alexandru_1990 a răspuns:

Sincer nu știu ce sa Îți spun
Poate se fie just for fun sau sa fie...
Eu de exemplu sunt cu iubita mea de 1 an și 4 luni
Iar ea m-a lăsat după doar 5 zile
Deci unele pot fii super ok și altele sa Îți dea boli sau sa își bata joc de tine
Trebuie sa ai grija oricum ar fi

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am o parere proasta! Denota disperarea cu care se agata de orice baiat ca sa aiba sex, fara sa aiba nimic in cap!

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca stiu ceea ce vor si nu pierd aiurea timpul.

| danutzu96 a răspuns:

Nimic bun...

| Hitback a răspuns:

Trebuie sa ne distram și noi cu cineva nu? Tot respectul pentru ele dar de soție nu le luam. Hehe

Răspuns utilizator avertizat
| Withoutnamenoname a răspuns:

Sunt fete open minded. Stiu sa se distreze.

| elinord a răspuns:

Pai nu e bine dar nici rau, nu trebuie sa judecam...

| Mateodram a răspuns:

Depinde. O tipă face sex la prima întâlnire dacă nu a mai făcut-o de mult și altele. Pe mine asta mă face să vreau să o cunosc mai bine să aflu ce fel de tipă e (panaramă sau o tipă deschisă ) și faza cu sexul amical mi se pare super ok. Am o prietenă bună cu care mai făceam asta până mi-am găsit prietenă.