| fatatafrumoasa24 a întrebat:

Buna, ce părere aveți despre fetele cu sânii mari, dar au areola mare si nu au sfârc, sfarcul iese doar atunci când fetei ii este frig sau il atinge? V-ar deranja să stați cu o fata care are sanii asa?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu vad nici o logica la intrebarea ta.
Statul asta, alaturi de cineva, nu depinde de sfarcuri sau alte masuri ale organelor!

| mihai69 a răspuns:

Ce treabă are cum artă sfârcul dacă eu plac persoana?

| amcartofidanamulei a răspuns (pentru mihai69):

Pai trebuie sa ai pe ce sa pui mina bai meelogule

| dullcat a răspuns:

Eu cred ca pe orice fata ar deranja-o sa stea cu tine, daca asta e un criteriu atat de important care te face sa rupi relatia.In locul tau as citi putina anatomie si nu as mai spune ca,, nu au sfârc''. Toata lumea are sfarcuri.

| Marius22222222222 a răspuns:

Sfarcu ăla e ultima problema intr-o relație

| Marius22222222222 a răspuns:

Important e sa fie ceva natural

| Kren a răspuns:

Sunt foarte mulți băieți care preferă fetele cu sânii mari. Nu are cine știe ce importanță forma aureolei sau faptul că sfârcurile nu sunt întotdeauna proeminente.
Cel mai important e să fii tu mulțumită de modul în care arăți.