| anonim_4396 a întrebat:

De ce sfarcurile mele "nu ies afara" decat atunci cand imi e frig sau daca pun mana pe ele?sad Din pricina asta sanii mei au forma conica.Baieti ce parere aveti de fetele cu sanii conici, va plac sau nu? Am 17 ani

15 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu pentru ca sunt conici nu ies in afara, ci pentru ca asa esti tu! Forma lor - mai sunt inca cateva! - nu e atat de importanta cat fermitatea si sanatatea! Stai linistita! Daca atunci cand iti sunt mangaiati si sarutati ies si se intaresc, e ok! Toti au farmecul lor!

| mona a răspuns:

Daca ai sfarcurile mici si normal ca nu iti ies afara...

| VadTot a răspuns:

Da imi plac! Vrei sa fii iubita mea?

| PlayWithMe a răspuns:

Eu zic sa pui mana sa inveti si sa lasi sanii in pace!

| Girly111 a răspuns (pentru PlayWithMe):

Invat destul, stai tu calm/awinking

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nici mie nu imi ies in afara si imi plac asa pentru ca sunt unele fete care ii au foarte in afara si mari degeaba isi iau sutiene ca tot li se vad si prin bluza...de exemplu eu am o prietena care ii are foarte inauntru are ca 2 gaurele mici si e mai mica decat mine cu 1 an deci are 19 ani...nu e motiv de ingrinjorare stai linistita, dupa ce o sa ai un copil o sa iese in afara pentru ca trebuie sa il alaptezi(asta cand vei fi mai mare mult mai mare) asa micuti sunt foarte bine plusa ca sanii cresc pana dupa 20 de ani acum nu stiu exact cati dar cresc si o sa se faca foarma rotunda cand incep sa se lase in jos. Sfarcurile mici sunt foarte dragute decat cele mari.winking

| Azµre a răspuns:

Da de ce nu! sânii sunt jucăriile bărbaților așa că nu fi complexată. Toată lumea îi adoră mari, mici, rotunzi, conici nu vontează!

| Oana92 a răspuns:

Sanii tai au forma conica pentru ca asa sunt ei, nu are legatura cu sfarcurile. La marea majoritate a femeilor ``ies`` doar la frig sau cand sunt excitate.

| TheAce a răspuns:

Stai linistita, nu ai nici o problema, crede-ma pe cuvant. Iti inteleg teama dar e nejustificata. No worrieshappy

| crack123 a răspuns:

Cand ajunge un baiat sa se joace cu sanii tai se presupune ca te place deja, deci nu prea conteaza forma...

| bengalezu999 a răspuns:

Lol ce treaba au sanii of doamne tu crezi ca un baiat doar acolo se uita? esti belea frate.sau ca totul sta in sani? na fiecare cu parerile lui dar acorzi sanilor o prea mare atentie si sincer sa fiu chiar pe degeaba ai doar 17

| Girly111 a răspuns (pentru bengalezu999):

Daca taceai, filosof ramaneai.

| bengalezu999 a răspuns (pentru Girly111):

Numai sanii sunt de tine atunci sa inteleg

| Girly111 a răspuns (pentru bengalezu999):

Pentru mine conteaza orice detaliul, nu vad cu ce te ajuta pe tine ce conteaza sau nu pentru mine, dai raspunsuri extrem de inutile.

| bengalezu999 a răspuns (pentru Girly111):

Pai scuze ca team deranjat domnisoara