| Sabyynna a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre o fata rac si un baiat balanta in care el are 16 jumatate si ea 14?
Ne intelegem foarte bine si are foarte multa grija de mine. Spune mereu ca vrea ca relatia noastra sa tina si ca are incredere in mine si stie ca si eu vreau acelasi lucru.
Mentionez ca de cand e cu mine sta mai putn cu baietii prin oras si nu mai umbla aproape deloc cu fetele (decat daca se intalneste cu o fata odata ep saptamana si e cu gasca). Aceste amanunte le stiu de la prietenii lui happy.
Deasemnea de cate ori vorbim ma alinta si cand il sun raspunde imediat. Daca suntem undeva si mai sunt si prieteni de-ai lui sau de-ai mei nu ii e rusine sa ma tina in brate sau sa ma sarute sau sa spuna ca ma iubeste :X. Deasemenea imi spune mereu ce face cu prietenii lui sau cand s-a intalnit cu o fata...
Credeti ca relatia noastra poate fi una de durata, sau doar imi pierd timpul din cauza diferentei e varsta?

Răspuns Câştigător
| WolfyDy a răspuns:

Eu cred ca da. Daca gandesti pozitiv, nu va certati totu va mrge ca pe apa. Diferentele nu conteaza! Ei bine doar dacae diferenta de vreo zece ani dar asta nu e i cazul vostru.Si chestiile astea cu zodiile, pentru mine sund doar chestii inventate.Cheie e sa fii partenerul perfect.cum? Nu fii dur sau nesi.Trb sa fii bun dragut cum se cade etc.

4 răspunsuri:
| anonimcusangerece a răspuns:

DA parerea mea e ca o sa dureze...

| OchiCaprui112 a răspuns:

Buna! :* Diferenta de varsta nu e foarte mare happy din cate am citit mai sus eu cred ca o sa va intelegeti si ca o sa aveti o relatie destul de lunga ( aici depinde mult si de caracterul vostru al amandurora)
Bafta si sa va iubiti! :*

| CoCa8coLa a răspuns:

Eu sunt rac și am un prieten balanță, ne înțelegem foarte bine și râdem tot timpul.
În fine, ce contează vârsta dacă vă înțelegeți așa bine...respecați-vă, iubiți-vă și bucurați-vă de momentele frumoase petrecute. Ce contează dacă relația e de lungă durată sau nu atâta timp cât ești fericită?! :*