| Miriamm a întrebat:

In primul rand va rog sa-mi scuzaty categoria, dar am vazut ca este foarte vizionata.Va rog, daca se poate, sa ajutati cu niste sfaturi pentru ca nu stiu ce sa fac.Sunt cu un baiat de 2 ani si jumatate, dar in acest tymp el a fost plecat de 2 ori in stainatate, stand acolo o perioada de cateva luni. Tin sa mentionez ca el are varsta de 25 de ani, iar eu am 16 ani.(va rog sa nu criticati)Ne intelegem doarte bine, dar singurul lucru care ma deranjeaza la el, este faptul ca nu prea stie sa fie mai tandru.Este foarte rece. Iar eu, sunt exact opus. El nu prea ma alinta, nu prea ma ia in brate, nu imi arata ca ma iubeste, cu toate ca imi spune mereu ca ma iubeste, si intr.adevar a si incercat de cateva ori sa imi arate, dar el spune ca nu prea am eu ochi sa vad asta.As vrea sa il schimb, sa ii incalzesc inima, sa fie mai dulce, sa ma sarute mereu, sa ma ia inbrate si tot asa.As vrea sa il chimb dar nu stiu cum.Va rog din suflet sa ma ajutati.

VA multumesc anticipat tuturor! fundita:X

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

In primul rand diferenta de varsta e foarte mare dintre voi.si mai grav este faptul ca tu esti minora.Nici unul nu sunteti inca destui de copti la minte pentru a sti ce doriti cu adevarat.Nu stiu daca relatia voastra are un viitor sad. Tu crezi ca in strainatate a stat singur? Greu de crezut.sorry.Faptul ca nu e tandru cu tine poate insemna multe : poate s-a saturat de aceasta relatie si vrea sa ii puna capat sau ii este rusine sa isi arate in public afectiunea.Parerea mea : Daca e rece si distant cu tine.nu mai are rost sa continui relatia. cel mai bine ar fi sa ii pui.capat.pentru ca, daca continui atunci cand se va sfarsi vei suferi enorm.