| Verginica23 a întrebat:

Buna,ce parere aveti? Eu am 15 ani si iubitul meu 23, mi-a propus să facem dragoste dar într-un mod in care sa nu ma simt nașpa, avem aproape 3 saptamani impreuna

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz este indicat sa refuzi propunerea... perversa sau imorala avand in vedere si timpul foarte scurt de cand sunteti impreuna. Ratiunea trebuie sa primeze in fata dorintelor. Multa sanatate!

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o pe mami. Ea stie mai bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta este pedofilie, nu dragoste si se pedepseste cu inschisoare intre 3 si 10 ani.
Tu ai iubiti la 15 ani? Parintii tai stiu?
Posibil sa fie pedofil (violator de copii), sau proxenet (seful prostituatelor).

| mihai69 a răspuns:

De ce trebuie să luăm noi decizia asta în locul tău?!?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si vrei sa iti zicem daca este ok sau nu sa faci asta?

Avand in vedere ca sunteti impreuna de doar 3 saptamani... nu prea ar fi "indicat".

| Catrice a răspuns:

Virginel ăl gras, asta e partea ta feminina?

| Sofer a răspuns:

E prea devreme ca să faceți ceva.

| LPCTSTR a răspuns:

Scarbos. I-as recomanda lui "iubi" sa faca un control psihiatric, iar tie sa fii supravegeata 24 din 24.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveti grija sa nu va prinda cineva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din punct de vedere legal e Ok, varsta minima pentru relatii de comun acord este de 15 ani in Romania. Singura problema ca Verginica asta este un TROLL plictisit

| Verginica23 explică (pentru anonim_4396):

Din pacate pentru tine chiar nu sunt un troll

| Dddonkey a răspuns:

Gandeste te bine daca si tu vrei asta. Si cateodata pot exista si consecinte, sau regrete pe care mai tarziu nu le poti sterge.
3 saptamanii nu e destul sa cunosti o persoana mai ales la varsta ta. E important ce asteptari ai de la relatia asta, si unde vezi ca duce? Incearca sa il refuzi si pune i intrebari sa vezi daca e interesat de tine sau de 5 minute de placere.

| ArianaVarcol a răspuns:

Eu cred ca e impreuna cu tine doar pentru sexwinking