| Youx a întrebat:

Ce sa fac cand un tip imi un cadou.adica prietenul. cum trebuie sa reactionez?happy

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tu ce crezi? Sau nu ai mai primit cadouri pana acum? Cadoul e cadou, indiferent cine ti-l ofera.Reactiile sunt normale,oricum un cadou te bucura. Poti sa-i multumesti, ca intre prieteni, si sa-i oferi si tu ceva. simbolic.

| ynna93 a răspuns:

"wooow.nu ma asteptam".laughing.glumesc.pai poarta`te normal.iti da cadoul ii zambesti te uiti la ce ti-a adus apoi ii spui multumesc printr`un poooopiclove struck.bafta.

| Adynna_9523 a răspuns:

Incearca si tu sa te prefaci usor impresionata de gestul lui :X Poti sa il saruti si chiar sai multumestiwinking

| Knight_2136 a răspuns:

Ii zambesti il iei in brate il saruti si ii zici multumesc si ce frumos din partea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiiiiii, ce dragut! Iti multumesc mult, este superb! Apreciez mult gestul tau!

Hai mai laughing, fi naturala.

| Iliutz a răspuns:

Zici bucurie bucurie i dai un picior in fund si i il dai afara.

| Miraj12 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sal accepti si sai multumesti din suflet un sarut pe obraz pentru el ar insemna mult iti spuneu as un tip si eu si am avut situati din astea sper ca am ajutat paste fericit.