| QueenofLove a întrebat:

Buna cei de pe TPU.am si eu o intrebare...Ati patit vreodata sa va indragostiti de cineva fara sa stiti cum il cheama? Dar sa simtiti ca il iubiti, ca nu conteaza ce trecut are ci ca este cea mai frumoasa persoana de pe pamant.Eu una am patit-o cu un baiat care are un magazin in parc.si cand il vad si imi zambeste simt ca zbor si ca poate sa mi se zica orice rau despre el ca eu tot tin la el.Astept raspunsuri. FUNDA:X

Răspuns Câştigător
| SiMpLa a răspuns:

Nu il iubesti iubirea nu e asa e mult mai frumoasa e atunci cand dai si primestihappyLa tine e doar atractie, da mi s-a intamplat e ceva normal nu esti singura pers care e in astfel de situatie.

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te-ai indragostit la prima vedere. Felicitari!

Acum fii atenta cum ajungi iar cu picioarele pe pamant.

Vorbeste cu el, cunoaste-l cu calitati si defecte, si mai vorbim apoi.

| ignore a răspuns:

Da dar aparentele inseala si cand o sa il cunosti o sa vezi ca nu e deloc b de care te-ai indragostithappy