| LambertLANDIA a întrebat:

♥Hey,voi mai credeti in iubirea aceea frumoasa care invinge absolut totul,voi ati iubit vreodata o persoana mai mult de cat va iubiti pe voi insasi,ati simtit vreodata ca nu puteti merge mai departe fara dragostea acelei persoanea care va face sa simtiti caldura si frumusetea vietii data de iubire,dar totusi stiti ca nu aveti nicio sansa sa simtiti sau sa resimtiti sentimenul acela care-ti da aripi ca sa poti sa zbori dar realitatea intervine mult prea crud si iti spulbera toate sentimentele, amintirile sau visele... daca da spuneti-mi si mie cum ati trecut peste asta ♥plizz help-me

1 răspuns:
| Cezzyyy a răspuns:

Da, am simtit, dar nu e adevarat ca nu poti trece peste...la un moment dat te indragostesti de altcineva si uneori sentimentele sunt chiar mai puternice decat pentru cel care l-ai avut inainte deoarece ai mai multa experient in dragoste si inveti cum sa pretuiesti lucrurile altfel.winking