| CORONAVIRUS a întrebat:

Bună, voi ați intalnit un băiat fără sa-l cunoașteți și sa simțiți ca e pentru voi? Adică sa va îndrăgostiți, fără sa știți cum îl cheamă măcar?

Răspuns Câştigător
| Justme79 a răspuns:

Cred ca da o singura data sau chiar de mai multe ori happy este un sentiment frumos să simți că ești îndrăgostită de cineva sper să ai ocazia să îl cunoști succes!

| CORONAVIRUS explică (pentru Justme79):

Ma bucur ca sunt înțeleasă. Poate știi tu, trece cu timpul și chestia asta?

| Justme79 a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Sincer depinde daca ia amploare sentimentul ăsta de îndrăgostită, adică dacă ai ocazia să îl vezi mai mereu eu zic că e posibil să nu îți treacă așa cât ai clipi din ochii sfatul meu daca ai ocazia să îl mai vezi încearcă să vorbești cu el fără rușine happy

| Mosotti a răspuns (pentru Justme79):

Pai esti indragostita de cineva care ai vrea tu sa fie, nu neaparat pentru cine este, ca nu stii cum este.

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel intreb femeile ce meniu doresc. Instant cu carne vie sau de durata cu probleme. Cele care aleg durata le zic ca au de facut niste revizii mecanice dupa vorbim cand doresc o aventura

| Ofiintă a răspuns:

Da, s-a întâmplat.
Este ceva normal si firesc, care se numește atracție fizică.

| Catrice a răspuns:

Ah dragoste adolescentina... trece în câțiva ani.

| CORONAVIRUS explică (pentru Catrice):

Tu spui ca dragostea trece

| Catrice a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Fluturașii aia de îi simți când vezi pe cineva, senzația aia de fericire ca el e alesul... când îl cunoști și vezi ce om e, trece. Sau dacă te ignora.

| CORONAVIRUS explică (pentru Catrice):

Au fost și fluturașii aia, dar nu a trecut inca, oare de ce, sunt multi ani trecuți. Tu ai avut o relație în care sa nu fie vorba de interes, gen fata pe bani, băiatul numai s.x. Adică sa fie iubire, fără interese.

| Catrice a răspuns (pentru CORONAVIRUS):

Toate laughing nici n-au fost multe ca sa zic ca am experienta cu carul, dar am văzut în jur destule. Alea pe interes se termina repede ca de, nu e sentiment.
Plus ca dacă stai sa te gândești zilnic la X sau ce ai face dacă X era cu tine, cam întrece iubirea, o dam în obsesie.

| Sofer a răspuns:

Dragoste la prima vedere laughing rămâne în suflet dacă nu faci primul pas.

| Ineys a răspuns:

Nu "a-m" intalnit un baiat fara sa-l cunosc si sa simt ca e pentru mine ca nu-s ghey. Dar nici fete, poate doar la modul "mama ce buna e nebuna" si dupa 10 minute uitam ca am vazut-o.

Ce simti tu e din cauza ca te uiti la prea multe telenovele.

| CORONAVIRUS explică (pentru Ineys):

Eu nu ma uit la telenovele, televizor în general. Asta simt acum.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am crezut dar peste cateva luni mi-am dat seama ca nu era nici pe aproape de dragoste. Poti sa placi pe cineva la prima vedere, dar ca sa iubesti trebuie sa te indragostesti de suflet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar după ce am cunoscut-o mi-am dat seama că nu e ok pentru mine, era doar frumoasă și atât

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu am simțit că e neapărat menit pentru mine.

| Bruno92 a răspuns:

Pe Facebook am cunoscut una, am vb cu ea și a doua zi ne am și combinat, daca nu îmi băteam joc de ea eram și acum cu ea probabil aveam și un copil, anturajul m-a tras mult in jos, acum sa măritat și are un copil. Eram și eu mai mic nu stiu daca o sa mai am același noroc sa găsesc o fata așa cum era în loc să o din eu pe ea, ea mă suna pe mine dar era mai mica că mine asta era. Așa sa mă îndrăgostesc fara să știu cum o cheamă sau cum arată nu poate in vise

| Pati2500c a răspuns:

Da laughing) pare ciudat, dar m-am indragostit de un baiat in autobuz, nu am vorbit ( mare greseala ) dar simt ca era perfect laughing)

| tdy a răspuns:

Aici sunt mai multe răspunsuri adevărate, în funcție de tine și de ce persoana întâlnești.Un exemplu trăit, am întâlnit la 13 ani o fata, exact aceeași senzație zici ca era aleasa dar după 5 luni ehh din alte probleme ne-am despărțit. Dar ce sa vezi? Acum am 20 de ani, și ghici cu cine sunt împreună de 2 ani și suntem foarte fericiți? Exact, cu aceeași fata, am simtiti aceeasi senzație si chiar și acum o simt deci pentru mine ar fi adevărată chestia, la tine poate nu e sau poate este. Sper ca te-am ajutat.

| Ancuツ a răspuns:

Se numeste dragoste la prima vedere