| alexandra9love a întrebat:

Hei sunt prietena proprietarei acestui cont si am o intrebare. Sunt cu un baiat de ceva vreme, nu e genul care sa ma sarute si sa stea cu mine in fiecare pauza, fiind in aceiasi scoala. Odata am incercat sa il sarut in laboratorul nostru, dar nu mi-a iesit. Spuneti-mi cat mai pe lung cum sa il iau si cum sa vorbim in asa fel in cat sa ma sarute sau sa il sarut. Va rog ajutati-ma! Mersi! Apropo el este cam timid

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi că există un manual, sau un tutorial despre cum să săruţi pe cineva? Nu există nişte "paşi" anume, pur şi simplu vine momentul şi gata. După întrebarea ta ai în jur de 13 ani, deci e ok. Vei afla toate astea pe parcurs, mai târziu.
Dacă vrei să îl săruţi neapărat, fi mai afectuoasă cu el, ia-l în braţe... Fi drăguţă.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Saruti un baiat atunci cand iti vine, si el accepta acest lucru, dar nu in laboratorul scolii.

| Popa_Iulian_1983 a răspuns:

Totul este sa il iei incet este timid