| anonim_4396 a întrebat:

Buna,cine ar vrea să fie cu mine? Vorbesc serios

6 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Eu nu. Vorbesc serios, de asemenea.

| Caro34 a răspuns:

Andrei, spune mai multe despre tine! Noi nu te visam inca... Apoi vorbesti serios si trebuie sa fii luat in seama! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni de pe Terra. Vorbesc serios

| Elide a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal că după Terra nu! să îi întrebe pe cei de pe Venus cu siguranță va primi un răspuns imediat!

| Otto19 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti faci o relatie serioasa in real si nu o sa mai ai nevoie de cele virtuale, hai ca esti baiat mare

| gshdyxdjs a răspuns:

E ciudat sa intrebi asa oamenii in felul asta... numa' ca mi ai cam starnit curiozitatea.
poate doar eu sunt o nebuna.