| Sori_Sorina_1994 a întrebat:

Bună, cred că am o problemă..nu pot să mă uit în ochii unui băiat.Eu zic că nu sunt timidă. Vreau și eu un sfat, ceva.
Mulțumesc, anticipat!

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Trebuie sa iti pui intrebarea: "care-i cel mai rau lucru care se poate intampla daca ma uit in ochii lui."

| andreitmm a răspuns:

Pfffha... e clar. Te-a orbit iubirea lui laughing) offf.

| Cyrano a răspuns:

Uita-te prin el si atunci vei puteaQ

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa identifici problema, pentru ca este urat sa nu te uiti in ochii omului, cand vorbesti cu el.
In general, oamneii care-ti ocolesc privirea sunt oamnei care nu sunt sinceri, sunt ascunis, mincinosi... deci, tu vrei sa fii catalogata ca una din aceste persoane?
Care-i motivul sincer, pentru care ocolesti privirea cuiva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca tu nu esti, dar el reuseste sa te intimideze. Ceva trebuie sa fie.

| Donsavas a răspuns:

Este o fobie pe care o au foarte multi oameni.ce-i drept,este destul de greu,plictisitor si enervant sa o faci. nu e vorba de a nu te uita pentru ca se poate intampla ceva, asta nu exista, insa daca tu crezi in deochi, asta e altceva. e delir mistic, sincer.