| Psihoyounger a întrebat:

Am o problemă. Pe telefon, imaginea se vede "aiurea"! Totul e mai verde, culorile sunt aiurea, ce ar putea fi? Menţionez ca l-a cam picurat puţin. Ce aş putea să îi fac? La mulţi ani!

Psihoyounger

Răspuns Câştigător
| fsdfsd a răspuns:

A intrat apa la folia aia de la display, dul la reparat si daca vrea poate sa ti-l stearga ca o solutie fara sa schimbi display-ul

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Probabil s-a stricat display'ul. Cel mai bine e sa ti'l schimbi dar mai intai apeleaza la un specialist.
Suuces

| georgiana37 a răspuns:

E bulit dispay-ul

| Suzy a răspuns:

Dul la reparat happy