| Marinela_8741 a întrebat:

Cum as putea avea o relatie serioasa cu baiatul cu care ma intilnesc? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| nimiiiiiic a răspuns:

First.sa va intelegeti bine, sa fiti pe aceeasi lungime de unda, sa va iubiti reciproc, daca iubesti tu mai mult e si mai bine, il motiveaza si pe elbatting eyelashes. Second...sinceritate si incredere din partea ambilor parteneri. Eu asa fac. BAFTA! >big grin>O

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca vrei o relatie serioasa nu-i da tot ce iti cere. Vrea sa te tina de mana, intinde un deget. Vrea sa te sarute, da-i un pupic.Nu-l satisface in toate,lasa-l sa aiba curiozitati in ce te priveste,nu-ti declara iubirea sus si tare,nu-l face sa fie sigur pe tine,adica.Da,sa aiba incredere in tine, dar sa nu-si piarda interesul. Daca ii dai tot si nu mai ai ce sa-i dai, se va plictisi si va incepe sa priveasca in jur.Nu te dezvalui toata, doar treptat.Il vei pastra si vei fi fericita.Bafta maxima.Pa,pa!

| onelessreason a răspuns:

Eu nu cred ca e nici un fel de reteta pentru o relatie serioasa. Nu ai de unde sa stii daca relatia ta cu el sau cu alt baiat va deveni serioasa. Acest lucru se intampla in timp si eu zic ca la inceput e mai bine sa fi realista, chiar daca iti doresti acest lucru nu inseamna ca se va intampla cu el. Aveti multa rabdare unul cu celalat si oferiti-va spatiu, mai ales la inceput. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica serioasa? Sa inteleg ca unu' dintre voi preacurveste? Adica tu? Si cum este, iti place? Neserioasa mica ce estiwinking