| SufletRece a întrebat:

Credeti in dragoste virtuala?
Daca da, dati-mi niste avantaje si dezavantaje va rog big grin
Si parerea happy
P.S Nu stiu sa dau funda... sad

Răspuns Câştigător
| kristinne a răspuns:

Dragoste virtuala? nu, aici se poate spune de simpatie, fiindca niciodata nu stii cine se ascunde in spatele monitorului. Consider ca te indragostesti de acea persoana care e mereu cu tine si care te inbratiseaza, te saruta si altele.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred in dragoste virtuala

| RAY a răspuns:

Da,daca ambi parteneri se intarnesc real cat mai repede posibil

| AndyLavy a răspuns:

Eu cred, adica am patit-o.
Avantaje si dezavantaje..cred ca le stii si tu, nu este chiar atat de greu. Acum depinde de la persoana la persoana.

| DorelExpertu a răspuns:

Un avantaj si dezavantaj e ca: poti sa iti inseli partenerul non stop, daca ai cap nici nu se prindehappytongue

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Da,exista dragoste virtuala.naspa e sa-ti cada netul si sa-ti moara la intrare...ce intrebare tampita si ce raspuns edificator!

| Proserpina a răspuns:

Da, exista dragoste virtuala.
Avanataje : simnti ca nimeni numai are dragoste k a ta :* blushing!
Dezavantaje : poti prinde atat drag de ea/el incat poti ajunge la o depresie gandindute k nu poti avea persoana niciodata!