| hopaopaopaopa a întrebat:

Cu 3 saptamani inainte am facut petting cu prietenul meu, dar nu a ajuns sa se termine in zona vaginului.
Dupa 2 saptamani de atunci am inceput sa am sanii foarte durerosi si tari, stari mari de oboseala, dureri de spate in zona rinichilor si de burta (ca si durerile de ciclu), urinari ceva mai dese si acum niste scurgeri rosiatice spre maronii.
Credeti ca poate fi vorba de o sarcina sau doar de o infectie urinara? Tin sa mentionez ca nu am ciclu regulat.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, este vorba de o mare paranoia in capul ala al tau, aia e sarcina nebunia. Ai dereglari hormonale ce sarcină visezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din descrierea ta, reiese ca in timpul petting-ului intretinut, nu a ajuns sperma nici macar in apropierea vaginului tau, astfel ca si teoretic si practic, formarea sarcinii devine imposibila. De asemenea starile aparute in ultima vreme conform descrierii sunt caracteristice simptomelor premenstruale, astfel ca se poate considera ca in nici un caz NU sunt provocate de o sarcina nici macar una pur ipotetica. Multa sanatate!

| Mihai1312 a răspuns:

Toate fetele care sau lins sua acurins cu un baiatu, gata off ma doare capu, daca raman insarcinata cum dracumea sa ramai insarcinata cand doar v-ati acuprins, e doar o paranoie in capul tau.