| little_dy a întrebat:

Intrebare pentru fete...ati purtat vreo lenjerie mai speciala in prima noapte de dragoste? daca da cum era?
mersi mult
xoxo

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu, deoarece niciodata nu am planificat prima noapte de dragoste, sa nu-ti faci oplanuri niciodata nu ies cum vreui tu

| SweetCandy a răspuns:

De ce sa porti un anumit fel de lenjerie, oricum o dai josoh go onlaughing)

| yuli10 a răspuns:

De ce, tu iti planuiesti prima noapte de dragoste?
sfat: in niciun caz sa nu planuiesti ceva romantic cu lumanari parfumate si lumini difuze etc. pentru ca pentru un baiat nu e romantic, e doar paranoic si o sa bagi emotii in el si nici macar nu o sa mai fie bun la pat laughing
in cazul meu si probabil ar multora a fost ceva spontan.

| yuli10 a răspuns:

Nu am inteles partea "acum pe bune pentru tine chiar nu conteaza cum arata dupa ce ii dai hainele jos?". fii mai explicita, te rog. ori ai sarit la alta idee.

daca e vorba de el, ideea e ca da, conteaza cum arata dupa ce ii dau hainele jos, nu ce lenjerie are pe el. cat despre mine, mereu port lenjerie draguta indiferent ca urmeaza sa se intample ceva sau nu tongue deci sunt mereu pregatitahee hee

| yuli10 a răspuns:

@snepy xoxo inseamna hugs & kisses in engleza happy

| StillMissYou a răspuns:

Salut e cam greu sa stii cind vine prima data! Dar nu-ti fa griji ca si fara lenjerie poti sa faci o noapte frumoasa. Lenjerie se poarta atunce cind vrei sai faci o surprizza prietenului dar prima data nu cam merge ca. Prima data se intimpla pe neasteptate happy Eu sunt sigura ca tu si fara o lenjerie o sa fi atragatoare si fara lenjerie o sa te vrea prietenul! Bafta! happy

| rozalia25 a răspuns:

Baietilor le place ceva placut la atingere. De exemplu o camasuta de noapte de matase ii da gata, in plus e si comoda. Totusi ai grija ca celui ce-i oferi aceasta placere sa o si merite, sa fie alesul tau, nu doar o aventura.

| snepy a răspuns:

1. ce inseamna xoxo? inseamna papa? in ce limba? limba pokemon?
2. lenjeria care iti place, si nu trebuie sa ai cev aspecial, ca nu se stie cand faci sau nu, totul vine spontan

| mioara a răspuns:

Nu iti tb speciala tot ramai fara ea nu si are rostul.

| zanabuna a răspuns:

Nu neaparat...nu stiam cand o s-o facem pentru prima data... vorba lu yuli10...nu cred ca cineva isi planuieste cand sa faca pentru prima data dragoste.ma rog.

| little_dy explică:

@yuli10 rolling on the floor eu nu sunt genu cu lamanarele si bla bla bla eu vreau dar sa stiu cat de mult conteaza o lenjerie bine aleasa
acum pe bune pentru tine chiar nu conteaza cum arata dupa ce ii dai hainele jos?
xoxo

| soseta ucigasa a răspuns:

Ce imi plac fetele care isi dau cu parearea despre ce le place barbatilor, si despre ce ne da gata. Nu dragelor, nu ne dati gata cu lenjeria pe care o purtati, doar ne prefacem ca sa o dati mai repede jos. Nu prea ne intereseaza ce lenjerie purtati atata timp cat se da jos foarte repede, sau cel mai indicat ar fi fara lenjerie. Daca aveti impresia ca ne intereseaza catusi de putin aspectele de genul asta, va inselati amarnic happy.

| Madalina_4750 a răspuns:

De ce trebuie sa fie noapte? ce ziua pe lumina nu se poate face dragoste?