| 99maria a întrebat:

Bunasad Cum am mai spus intr-o intrebare ca-mi place de un baiat dar acum e cu o prietena de-a mea. Nustiu dar chiar tin la el.Nu pot sa spun ca il iubesc. DAR simt ceva pentru el

Si cand m-am uitat pe facebook la pozele prietenei mele am vazut poze cu ei doi. Mi s-a facut foare rausad Spuneti-mi cum sa trec peste asta si nu lasati comentarii uracioase sunt destul de suparata ca sa mai vad ca nu ma ajuta nimeni. Si stiu ca o sa imi suneti sa ii spun prietenei mele ca imi place de prietenul ei dar nu pot sa ii spun si nici nu vreau sa le stric relatia. Si a inceput sa-mi placa de el inainte sa fie cu prietena mea.crying sad

Răspuns Câştigător
| Criistiinayu a răspuns:

.Buna, asa eram si eu in situatia ta! sti cum am procedat?
Iam spus la prietena mea ca tin la el, ea s-a suparat dar neam inpacat. sh i-am spus sh i-am spus sh baiatului.mi-a spus ca sunt frumoasa dar nu poate sa ma iubeasca. sh tot am vb cu el tot felul de chesti sh pana la urma l-am facut sa se indragostesca de mine. Acum depinde de tine daca esti curajoasa? sh ai curajul sa-i spui in fata? eu iti zic sa-i spuibig grin! Urmeaza sfatul? Te puup. by3 :*:*

3 răspunsuri:
| Boouublees a răspuns:

Hmmmm...pai gaseste alt baiat nu te mai gandi la el sau asteapta pana se desparte prietena ta de elwinkingwinking