| mirunahuidhjs a întrebat:

Cum as putea scapa de rusinea faptului ca am "buzele" de jos mari cu toate ca sunt virgina si imi este rusine sa imi las iubitul sa imi faca sex oral? Si inca ceva, ce sfaturi mi ati putea da despre cum sa incep un sex oral pentru prima data? adica e aiurea, o sa ma simt naspa dupa?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce dracu...

| GdX a răspuns:

Cum stii ca sunt mari? Esti minora. "Buzele" mai mari cum le spui tu, pentru un barbat (nu baiat cu doua fire), pot fi o adevarata placere, daca ii place sa presteze un oral, iar femeia se va simti minunat. Fiind o situatie win-win. And about oral sex...fa-o peste cativa ani, ca ajungi sa ai regrete, regrete foarte mari. Gandeste-te mai intai pe ce ai pune gura, si daca accepti si nu ti se pare scarbos, spor. Dar mai tarziu. Nu acum. Bafta

| corbulalbrosu a răspuns:

Multe fete/femei ai labiile mari mai dezvoltate, mai "bogate" si acest lucru poate fi considerat mai degraba ca ceva mai deosebit, mai atragator si apetisant fiind chiar o mandrie. Iar daca si labiile mici care formeaza clitorisul sunt si ele pe masura labiilor mari barbatii de obicei vor fi si mai placut impresionati iar cunilitia cu atat mai placuta. In privinta sexului oral poti fi convinsa ca te vei descurca mai ales daca vei urmari atenta reactiile partenerului in momentul in care vei executa miscarile ce mimeaza sexul vaginal. Succes!

| neutrino a răspuns:

Nu stiu nici cati ani ai si nici cum ai descoperit ca ai buzele cele mari, mari. Eu te sfatuiesc ca sexul oral sa-l faci atunci cand vei creste mai mare si vei sti si trai sexul vaginal. Nu uita un lucru: atunci cand vei fi in situatia ca un baiat sa-ti faca sex oral, stai fara frica, el nu va avea nici timp si nici starea sa-ti masoare tie marimea buzelor. Cat despre sexul oral facut de tine, amana evenimentul, pana cand tu te vei obisnui cu sexul normal si te vei imprieteni cu cel mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor) Nu iti e rusine sa pui o astfel de intrebare, sa stii ca oricand un profesor, o ruda sau un prieten poate vedea intrebarea asta, dar iti e rusine ca ai,, buzele de jos mari''? laughing))))))))

| VenomMMA a răspuns:

De ce ti-e rusine? Ar trebui sa fii bucuroasa. O sa vezi tu mai tarziu de ce. happy

Răspuns utilizator avertizat