| miruna18 a întrebat:

Sunt de jumate de an cu un baiat si sunt virgina, am hotarit s-o fac prima data cu el, am incercat dar am dureri foarte mari si nu pot sa le suport, ce sa fac? ma simt penibil si mi-e si rusine de el. oare voi scapa de sentimentul asta?

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Da miruna vei scapa de acest sentiment.asta se intampla tuturor feteleor la inceputul vietii sexuale. daca tea asteptat pana acum inseamna ca te iubeste...nu trebuie sa iti fie rusine de el:*

| miruna18 explică (pentru yvren):

Iti multumesc mult pentru sfat:*

2 răspunsuri:
| Possible a răspuns:

Incearca sa suporti gindidu'te ca datile viitoare, nu va mai durea asa.