| Andrei_Balint_1998 a întrebat:

Intrebarea este mai mult pentru fete.V*ar placea ca un baiat sa se puna in genunchi in fata voastră cu un inel si sa va intreba daca vreti sa fiti impreuna?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din pacate in ziua de azi nu tin fazele astea. Rar o sa gasesti cineva sa isi doreasca sa intre intr-un joc de asta cu tine. Una la un milion. Si pana o afli pici in penibil de n ori si iti terfelesti increderea. Nu merita.
Un imi placi, da-mi numarul tau sa iesim in x zi la nu stiu ce e mai bine vazut decat sa te folosesti de sentimentalisme.

| AdelinaC a răspuns:

Da, mie mi-ar placea tare mult.

| wolder a răspuns:

Da

| GabrielleTheRealQueen a răspuns:

Iti dai seama ca nu.

| LoveSleep a răspuns (pentru GabrielleTheRealQueen):

De fapt, nu-și dă, de-aia întreabă.

| RAY a răspuns:

Tu practic o obligi, cum ar fi sa ma pun in fata banci dati-mi un milion de euro cu un card in mana, esti baiat cuminte categoric, romantisme de astea numai tine fetele s-au schimbat

| Doub a răspuns:

Neah.
Vreau ceva mai inteligent.

| AirănMeidăn a răspuns:

deloc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, mi-ar placea.Mai ales daca ar adauga: "O sa porti inelul asta atata timp cat ma iubesti!".

| Kenya a răspuns:

Nu rolling on the floor

| rousz a răspuns:

Poza asta e potrivita pentru cererea in casatorie, nu cred ca-si are rostul pentru o intrare in relatiehappy parerea mea!

| IMPLICAT a răspuns:

Si cand va trebui sa o ceara de sotie ce va face?

| fanta24 a răspuns:

Mie personal mi s-ar parea ciudat. Adic asa ceva sa zicem ca e acceptabil la o cerere in casatorie, dar nu si pentru a intreba fata daca vrea sa fie cu tine. Mai bine o scoti la o inghetata si o intrebi direct.