| hamilion a întrebat:

Buna cum credeti as putea fi insarcinata daca am avut menstruatie de 5 ori de la contactul sexual care mentionez ca a fost protejat, am facut 2 teste de sarcina care ai iesit negative imi pare ca se umfla abdomenul si e tare sau e doar imaginatia mea? merci anticipat

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata. Oricum, in astea 5 luni obligatoriu trebuie sa te fi dus macar o data la ginecolog si medicul ti-ar fi spus daca erai insarcinata.

Abh
| Abh a răspuns:

Probabil te balonezi, semn ca ai probleme digestive. Nu ai cum sa fii gravida daca ai avut deja menstruatii si testele de sarcina sunt negative.

| DevilLife a răspuns:

E doar imaginatia ta, draga! Nu esti insarcinata. Daca menstruatia a aparut, mai ales de 5 ori, iar contactul a fost protejat.Asa ca stai linistita. Daca tu ai fi insarcinata, din cate spui tu cu menstruatia de 5 ori...acum ai avea 5 luni.ai avea deja o burtica foarte vizibila.Gandeste-te si tuhappy

| piciuk a răspuns:

Alta data protejeaza-te ca sa nu mai stai cu stress mereu.