| Mis5Sophie a întrebat:

Buna!happy Cum credeti ca as putea sa-i spun unui baiat ca nu as vrea sa fiu cu el, dar sa ramanem amici... fara sa se supere prea tare? Multumesc >anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| D3Dulici a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu fostul prieten.decii. spuneii ca ai sa ii spui ceva foarte important, spune'i ca ai vrea sa fi singura un timp si ca nu vrei sa te mai complicii cu nimeni, si ca speri ca va intelege, si ca ai incercat sa eu spui cu frumosul ca sa nu il faci sa sufere. pupicii scumpo:* Sper ca te'am ajutat. O zi buna!:*

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

De ce sa se supere? Spune-i ca nu vrei sa fii cu el si ca doresti sa fiti amici. Mai mult o sa se bucure pentru ca i-ai spus adevarul si nu ai fi fost cu el desi nu-l placeai. Atunci ar fi avut motive sa fie suparat.

| Alexander21 a răspuns:

Cum ne-ai zis si noua.

| Myst3ry a răspuns:

Pai ii spui pur si simplu ca nu vrei sa ai mai mult de o relatie de amicitie cu el. Ca ai vrea sa ramaneti in stadiul asta. happy

| Diana0987 a răspuns:

Pai daca te intreaba vreo unul si tu nu vrei sa fii cu el ii spui pur si simplu ca nu poti sa fii cu el pentru ca tu nu te simti atrasa de el! Il rogi sa te ierte si ii propii sa ramaneti in continuare amici!happy