| Mysteryossa a întrebat:

cum cum se face ca de fiecare data cand o fac cu iubitul meu, pe mine ma ustura? de ce?sad vreau raspunsuri serioase. dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| gago a răspuns:

Bina Mirela. Pai sunt sigur ca "tio da prea tare" ori trebuie sa iei niste medicamente ca la fel si iubita mea a avut si a fost la doctor i-a explicat la doctor si i-a dat ceva medicamente nu stiu sigur ce medicamente Iti urez succes

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori nu ești destul de lubrifiată (lipsa preludiului) ori ai o infecție. Consultă ginecologul.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pentru ca tu nu te lubrifiezi de ajuns.

Foloseste un lubrifiant sau prelungeste preludiul.

| elasexygagica a răspuns:

Nu e tandru cu tinesad

| saby26 a răspuns:

Da poate fi cauza lubrefierii dar fii atenta ca sunt f multe boli care se manifesta cu usturimi la contactul sexual cum ar fi candida, chlamidya, gonoree si altele mai bine mergi si fa o analiza a secretiei vaginale cel maai sigur

| nighter a răspuns:

Poate nu esti suficient de excitata si lubrifierea vaginului nu este suficienta. Incearca sa folosesti un lubrifiant. Ar putea usura penetrarea.

| Mysteryossa explică:

Oricum,ne protejam.si de obicei, cand o facem cu, mi se intampla asta.cand o facem fara, nu am nimic happy