| Anonimcic a întrebat:

oare cum e sa inveti in aceeasi clasa cu iubitul tau? Vreau raspunsuri cit mai serioase si cit mai complete.
Funda! Pup :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dragut cat timp nu ii enervati pe ceilalti cu dulcegarii si de'astea laughing

| Dlkee a răspuns:

E si bine si rau, de exemplu e bine daca stati amandoi in aceeasi banca, aveam si un un cuplu la mine in clasa, in pauze stateau amandoi, se pupau se astea, la ore stateau cuminti, el o invata pe ea sau ii explica ce nu stia. dar in alt fel nu e bine, daca baiatu se bate cu unu se cam face de ras. sau daca profesorii il cearta pe el si il pune sa vina cu parintii. iti dai seama ca fetei nu ii convine.