| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Cum pot face diferenta intre un baiat care tine la mine cu adevarat si unul care vrea doar sex? Deci... e vorba de pietenul meu:-s. El invata in liceu cu mine, dar la scoala a zis ca nu vrea sa stie nimeni ca suntem impreuna. Stie doar un coleg de-al lui care ii este si cel mai bun prieten. Cu mine se comporta frumos, azi de exemplu am fost cu el la mama sa-l cunoascahee hee. A acceptat din prima sa vina, e de acord sa il cunoasca si pe fratemiu mai mare(23 de ani). Daca ii zic sa ne intalnim vine sa ne vedem, dar nu mereu. Uneori imi raspunde imediat la telefon, dar alteori imi raspunde abia dupa 2-3ore(asta cand e pe afara cu prietenii). El zice ca e mai bine asa mai feriti, dar totusi. credeti ca vrea o relatie serioasa sau vrea doar asa o aventura?thinking as vrea si eu sa stie si colegii mei ca sunt cu el, si cateva tipe care il cam plac(el e foarte dragutzel). E genul asta mai golanash. cum sa ma comport cu el? Sa-l las mai liber sau sa ma prefac geloasa ca e mai mereu pe strada cu gashka lui si ca ii suna telefonul mereu chiar si cand e langa minelaughing?

7 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Nu vad nimic de rasstraight facedupa tot ce ai spus nu imi vine sa cred ca ink nu ti-ai dat seama ce vrea de la tine.gandeste-te putin:se ascunde cu tine(de ce? nu te-ai intrebat? cu ce esti tu mai prejos decat el)asteapta sa il inviti u afara(asta e tema baiatului)asteapta sa il suni ustraight faceil bagam in pzd lu mamasa de mult

| GuessWho_8607 a răspuns:

Cand spui lucrurile astea eu ma gandesc la 2 posibilitati :
-ori vrea numai sex de la tine
-ori ii e rusine cu tine. Altfel de ce nu vrea sa stie nimeni?
Daca faci pe geloasa, o sa te lase! Daca el spune ca e cu tine, dar nu spune nimanui (lucru pe care tu il vrei), inseamna ca nu are respect fata de tine.
Peste catva timp o sa apari cu o intrebare de genul "Ce sa fac? M-a folosit si mi-a dat papucii"
Vrei un sfat? Vorbeste cu el, daca nu o sa vrea sa aveti o relatie normala, pune tu punct relatiei ca sa nu suferi mai tarziu! Bafta!

| amanda33 a răspuns:

Ai face cea mai mare greseala daca te lauzi mai ales la alea care il plac. Ai sanse mari sa bage fitile sau sa ti-l fure. Nu poti sa iti ti gura? Eu m-am casatorit in secret dupa o relatie de 2 ani si cateva luni. Cum s-a aflat de relatia noastra cand am trebuit sa imi schimb actele la munca au inceput vorbele si fitilele. Nu ai ce face?
Daca e golansh lasa-l sa fie cu gasca lui cand vrea, o iubita care impune limite nu place nimanui, nici lui dar nici gastii. Totusi, pe ei i-a avut primii inaintea ta si nu ar renunta la prieteni. Nu ii face crize de gelozie acorda-i suficienta libertate cat sa nu i se urce la cap.Succes

| dorutza_9395 a răspuns:

Aceasta relatie care tu zici ca exista, sincera sa fiu in ciuda a faptului ca l-a cunoscut mama ta, fratele tau nu prea vad ca e relatiestraight face. Daca totusi o numesti relatie, ar trebui sa stii cum sa te comporti cu el, se presupune ca (totusi) il cunosti, nu?
De ce nu vrea sa afle si altii? Cumva mai are pe alta, ii este frica de gura lumii? N-are motive, daca tine la tine va da la o parte totul pentru tine! Desi, daca zici ca il cunoaste mama si fratele tau, omul si-a asumat partial responsabilitatea pentru tine, e ciudat. Tu stii cel imi bine ce e de facut, tu il cunosti(asa ar fi trebuit) si sti ce vrei de la viata sau de la el!

| Tudor3696 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat va astepta un an fara sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde esti

| KlAuDyTzZa a răspuns:

Eu zic ca vrea o relatie serioasa cu tine. Daca vroia doar sex, nu mai mergea la maicata si nu accepta sa-l cunoasca pe fratele ta.Si chestia ca vrei sa stie colegii tai...nu stiu c sa zic, daca el vrea sa fiti mai feriti ar fi bine sa-i respectii decizia sau sa-l intrebi dc vrea asta, ar fi mai bine sa renunti sa te prefaci geloasa si sa-l suni in continuu, la baieti le place sa fie mai liberiwinking (parerea mea)

bafta:*:*:*:*