| anonim_4396 a întrebat:

Daca un tip imi tot face aluzii sexuale insa vrea sa ma si cunoasca pe mine ca persoana, credeti ca vrea o relatie serioasa sau doar o aventura?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

In mod normal, nu se incepe cu aluzii sexuale. Ele aflat abia cand exista o apropiere suficient de mare încît relatia sa duca la prietenie. Deci, eu cred ca vrea doar o aventura.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca un tip iti face aluzii sexuale, vrea dor sex de la tine, nu sa te cunoasca sau sa piarda impul cu tine.
Un tip serios, care vrea o relatie serioasa nu pomeneste niciodata de sex, inainte sa va cunoasteti super bine si relatia sa ajunga departe.

| Frank51 a răspuns:

Vrea sa il ajuti la betonat curtea.

| betivulsabie a răspuns:

Are nevoie de carmaci la vapor