| Doxii1902 a întrebat:

Am 18 ani si sunt impreuna cu un baiat de 2 luni. Mentionez ca el are 25 de ani. In primele 2 saptamani, se comporta frumos cu mine. ma alinta, ma suna, vorbeam mai multe dar dupa, s-a cam racit relatia. cel putin din punctul meu de vedere. Adica acum imi raspunde sec la mesaje. gen "bine, muncesc, tu cf?". El mi-a zis de cand ne-am vazut prima data ca vrea o relatie cat mai serioasa cu mine, o familie chiar daca nu ar fi ai mei de accord cu el, nu-i pasa. Ma gandesc sa nu fi fost doar o aventura pentru el, dar vrea sa-mi cunoasca familia cat mai repede. Si, cred ca saptamana viitoare o sa i-l prezint familiei. ce credeti? sincer.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Baiatul munceste.Trebuie sa il intelegi. Vrei mai multa atentie de la el dar atat poate.

| Doxii1902 explică (pentru darrio2007):

Da, atentie vreau. nimic mai mult. inteleg ca munceste si chiar este necesar asta dar, cu altele, are timp sa vorbeasca prin retele de socializare dar cu mine nu. asta ma cam baga in ceata

| darrio2007 a răspuns (pentru Doxii1902):

Intr-adevar, aici ai dreptate.

| RAY a răspuns:

Ca omul a vrut sex deci fuge de tine simplu, tu deja te visezi mireasa lui nu?

| Doxii1902 explică (pentru RAY):

Nu pot spune ca fuge de mine pentru ca mereu cand ne ciondanim, tot e el care vine la mine si incearca sa-mi explice unde am gresit amandoi si sa nu se mai repete... pur si simplu, nu stiu de ce ar mai vorbii cu altele. pentru ca noi deja incercam sa facem un bebe. si il vad ca isi doreste asta cu mine si nu cu altele.

| CLCQ a răspuns (pentru Doxii1902):

Dupa 2 luni deja incercati un bebe? Nu cred ca sunt "antichitate" dar cred ca va cam grabiti.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate acum nu mai simte ce simtea si la inceput.
Eu zic sa stai de vorba cu el. Daca vrea sa iti cunoasca familia, atunci stii ce ai de facut.

| R0R0 a răspuns:

Poate e ocupat. Intelege-l.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca e cam mare de tine. O sa vezi tu in viitor mai bine. El o sa vrea un copil si tu vrei sa mergi la petreceri.