| piticaaa_1938 a întrebat:

Sunt cu un baiat de cateva zile. unu din prtni nostri comuni l-a intrebat ce are de gand cu mine si care e treaba. el a zis ca nu stie inca, pentru ca ii mai place de o fta de la alt liceu. a zis ca vrea sa vada daca iese ceva cu fta aia si daca nu ramane cu mine. prietenul acesta a zis ca sa nu ii zic, si acum chiar nu stiu cum sm comport. i.am zis ca nu mi se pare ca se comporta cu mine normal si ca se comporta ca si cum nu e cu me si mai multe. el a zis ca vrea sa continuam si ca o sa fie bine. ma gandeam sa mai stau cu el putin sa vad cum se comporta, dar ew sunt o prostutsa, ca ma atasez f repede de oricine. :-s. ce sa fac pentru ca eu m.am atasat de el. cand ne intalnim este cel mai interesat de mine, cel mai incantat ca e cu mine. dar in rest se comporta tare aiurea... nu vreau sa il pierd sad.

Răspuns Câştigător
| Iulia_4983 a răspuns:

Chiar crezi ca te merita?
adica...tu intelegi ca daca el se va cupla cu tipa aia pe tine te va da la o parte? sau vrei sa fi a 2a?raised eyebrows
revino-ti.sunt atatea baietirolling eyes
nu toti merita atentia ta.sa nu zic ca niciunu'[exceptiile nu se discutano talking ]

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te ia de fraiera, si n-ar trebui sa te bagi asa repede pe fir.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetgirl_3609 a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa ei chiar atit de mult in serios faptul ca incearca sa incerce cu alta fata,asa sunt baietii,ar trebui sa faci la moment tot posibilul ca el sa fie cu tine, deci sigur nu ii spune de chestia asta, si fii tu insuti! Cred ca nu e cazul ca sa te tii mindra sau ma stiu eu...demnitate e buna dar nu totdeauna.Si daca ramine cu alta,da ar fi urit dar trebuie sa vezi invaiat asta de toate si bune si rele, deci principalul e sa lupti, nu sa stai cu bratele jos, caci mai tirziu sigur o sa iti para rau.Succese si ai grija de tine!