| Mirunnnnnaa a întrebat:

Cum să fac să fiu rece?! Indiferentă?!
Să nu mă mai atașez așa de ușor, să sufăr atunci când oamenii mă rănesc, să fiu rece și să nu-mi mai pese?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te maturizezi, cu timpul. Teoretic
Și sigur, nu devii așa dacă ai o viață roz.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rece și indiferentă ai să devii oricum, în timp, cum ți-au mai spus și alții... dacă în continuare ai să alegi să te atașezi de cine nu trebuie. Asta cu atașatul de cine nu trebuie, mai greu, fiindcă ți-e scris în ADN. Asta tot în timp o să se "remedieze" după ce ai să te mai arzi de câteva ori bine. De câte ori, nu știu, după caz.

| Robert160 a răspuns:

Dacă teoretic vrei acum dar practic nu poți vei deveni în timp de la sine. Stiu ca este greu dar te vei maturiza intr-un anumit mod după o perioadă de timp. Tu ești o persoană caldă, sufletista si ai observat că alți oameni sunt mai reci și nu știu să te aprecieze si sa îți răspundă pe măsură.

| Robert160 a răspuns:

Câți ani ai? Ce zodie ești?