| ingerell a întrebat:

Buna
cum pot scapa de punctele negre?
ce stiti mai bun?
va rog mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o lotiune de curatare care lupta impotriva punctelor negre. Am avut si eu mai demult si a fost foarte buna. Te pisca putin, ca si cum te-ai da cu spirt dar in cateva zile iti trec. Secretul e sa te dai mereu. Si numai pe zonele cu probleme. Uite care e lotiunea: http://www.shopmania.ro/......95373.html

4 răspunsuri:
| ingerell explică:

Nu fara avon sunt o porcarie
mi-am luat deja ce mia recomandat prima persoana

| elena10 a răspuns:

Si eu am aceasta problema si am gasit o solutie ft buna. mi-am facut o masca cu argila(o lingura), putina zeama de lamaie si daca ai ceva pe baza de aloe vera(activator, suc din planta, etc). se intinde pe fata si astepti pana se usuca si dupa speli cu apa calda. masca asta nu trebuie facuta mai des de o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele avon sunt destul de bune, ar trebui sa incerci.