| ingerell a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre?
ce stiti mai bun?
va rog mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adellinas a răspuns:

La o cosmeticiana buna, dar ai grija, daca ai si tenul sensibil ti-l distruge. Eu cand am fost prima oara 2 saptamani eram rosie si iritata pe fata apoi a inceput sa-mi apara cosuri. Acum folosesc gelul de curatare Nivea Young, si spre surprinderea mea chiar scoate punctele si pretul e aceptabil 17 ron. bafta!

1 răspuns:
| andreetgv a răspuns:

Pai ai incercat sa faci gomaj cu malai? Sa sti ca daca incerci efectul e imdediat si il faci de cate ori e nevoie si nu iti irita pielea.Se face simplu presari malai pe 2 dintr degete iar apoi freci sor zonele cu puncte negre. Sper ca ti-am fost de ajutor daca ti-am fost neclara poti sa ma contactezi la privat.